דף הבית >> מתקני לונה פארק

מתקני לונה פארק

מתקני לונה פארק – מי אמר שמתקנים יש רק בלונה פארק?

מתקני לונה אינם חייבים להיות רק בלונה פארק. חברת "אירועים זה אנחנו" מציעה מתקני לונה פארק שישדרגו כל אירוע ויהוו אטרקציה מלהיבה בכל מסיבה בכל מקום שתבחרו. הצוות המקצועי בחברת "אירועים זה אנחנו" יעזור לכם לבחור מתקני לונה פארק המתאימים לקהל היעד שלכם ולאירוע. צרו קשר, כי מתקני לונה פארק זה אנחנו. צרו קשר, אתם לא תתאכזבו.

 חמש סיבות שישכנעו אתכם להזמין מתקני לונה פארק

מתקני לונה פארק משדרגים כל מסיבה וכל חגיגה. הם כמו  לונה פארק מסחרי, אך בלי תורים ארוכים וכרטיסים יקרים.

לא צריך לשבור את הראש ולחשוב על תוכנית מקורית לאירוע שלכם. הזמינו מתקני לונה פארק, כל האורחים, צעירים ומבוגרים יהיו מרוצים ולא יפסיקו להלל את המסיבה.

כולם מאסו כבר באירועים שגרתיים, כבר נמאס מתקליטן, מאומנים, ממסיבת ריקודים או מדרשות. מתקני לונה פארק יהפכו כל אירוע לחגיגה לוהטת. צרו קשר, הצוות המקצועי של "אירועים זה אנחנו" ישמח לספר ולהמליץ על המתקנים המתאימים.

מתקני לונה פארק מאתגרים כל אחד ומוסיפים נופך מיוחד לכל מסיבה. לכל גיל אפשר להתאים את המתקנים הייחודים שיעניינו ויאתגרו.

הזמנתם מתקני לונה פארק, הצטרפתם אל מסורת של הצלחה. אין ספור לקוחות מודים לחברת "אירועים זה אנחנו" על האירוע המוצלח שארגנה להם החברה.

 

מתקני לונה פארק –  סקירה קצרה על המתקנים הפופולאריים ביותר

  מתנפחים הם כבר מזמן לא רק טרמפולינות. עולם המתנפחים התרחב והשתדרג ומכיל סוגים רבים של מתקנים המתאימים לכל גיל ולכל אירוע. כיום אפשר לחקות את הסדרה הפופולארית הישרדות, וסדרות נוספות, באמצעות מתקני לונה פארק מתנפחים, אפשר לבנות קיר טיפוס ואפשר ללכת לאיבוד במסלול מכשולים מפותל ומסובך. מתקני לונה פארק בדמות מתנפחים משמחים את כולם, ילדים, בני נוער ואפילו מבוגרים.

מתקני לונה פארק, משחקי וידאו ועמדות סימולציה הן בין המתקנים הלוהטים ביותר. אלו מתקנים המתפתחים כל הזמן וכל יום מגיעים אל השוק משחקים ומתקנים חדשים. אם בעבר כדי לשחק בחבל או לנסוע במסלול מכשולים היה צריך לצאת אל השטח, לסובב חבל אמיתי או לנהוג במכוניות, היום באמצעות מסכי הווידיאו תוכלו לדמות משחקי מגרשים, מרוצי מכוניות, קפיצה בחבל, מגרש טניס ועוד. תוכלו לשחק בהם כמו בדבר האמתי ואפילו לקבל פרסים.

השור הזועם, לדוגמה, הוא מתקן מבוקש ביותר מבין הרבה מתקני לונה פארק אטרקטיביים. המתחרה במשחק רוכב על גבו של שור זועם המיטלטל קדימה ואחורה, אוחז בקרניו  ומנסה לא ליפול. השור הזועם מופעל באמצעות מנוע הנמצא בבטן השור ומדמה שור אמיתי, כאילו שאתם נמצאים במערב הפרוע או בזירת שוורים לוהטת.

מתקני לונה פארק – כמה מילים על אמצעי בטיחות

 מתקני לונה פארק מהנים מאוד, אך עלולים גם להוות סכנה. חשוב מאוד להקפיד על הוראות הבטיחות.

חשוב להתאים את סוג המתקנים לגיל של המשתתפים. חשוב לשמור על רווחים סבירים ובטיחותיים בין מתקן למתקן.

אסור להפעיל מתקני לונה פארק ללא נוכחות מבוגר אחראי. רוב המתקנים פועלים באמצעות  מערכת החשמל, וכל הפעלת מתקן חשמלי מחייבת נוכחות של מבוגר.

לא מומלץ להפעיל מתקני לונה פארק במזג אוויר סוער, המשתתפים עלולים ליפול או להחליק. גם מסיבה מדליקה ומהנה עלולה להסתיים באסון בשל מזג אוויר סוער.

מתקני לונה פארק יש להתקין רק על אדמה ישרה ללא שיפועים. חשוב להדק היטב את היתדות אל הקרקע ולוודא שלא יזוזו גם כאשר יש רוחות.

צרו קשר, כי עם "אירועים זה אנחנו", כל אירוע מצליח!

עורכים אירוע או מסיבה צרו קשר עם חברת אירועים זה אנחנו וקבלו ייעוץ והסבר על משחקי לונה פארק מתאימים.


צרו קשר
, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

 
 
סקרנים לשמוע עוד?..
רוצים את "אירועים זה אנחנו" באירוע שלכם?
צרו איתנו קשר בטופס הפניה משמאל ונשמח לעמוד לרשותכם...