מתנפחים


למה אנחנו?

· הנהלת וצוות "אירועים זה אנחנו" מורכבים מאנשי מקצוע מקצועיים ומוסמכים בהפעלת מתנפחים לאירועים
· ברשות החברה ועובדיה הסמכה ורישיון להפעלת מתנפחים לאירועים בכל היקף, בהתאם לתקנות החוק. · אמנת שירות הדוגלת בהענקת יחס אישי ומקצועי, הכולל מתן המלצות עיצוב והפקת אירוע יצירתי, משלב ומקורי, תוך הקפדה לזמנים, בטיחות ויושרה ללא דופי.
· מתנפחים לאירועים במחירים אטרקטיביים במיוחד

אירועים זה אנחנו מתמחים בהפקת אירועים צוהלים, הנחיית הפעלות לאירועים ומתנפחים לאירועים אתגריים, רטובים, יבשים, לילדים ולנוער ולכל גיל ופינות ג'מבורי לגיל הרך. בנוסף החברה מעניקה שירותי השכרת מתנפחים לאירועים בשלל צורות וגדלים, לימי הולדת, מסיבות, אירועים עסקיים, אירועי מכירות וכנסים ומתנפחים לאירועים פרטיים בכל היקף, המספקים חוויה מרגשת ומלאת אדרנלין המשדרגת כל שמחה לחגיגה ייחודית ובלתי נשכחת ובהם:
· מתנפחים לאירועים לילדים, מתנפחים יבשים ורטובים: בריכות מים, גשרים צפים, הרי טיפוס, טירות, מגלשות בדמויות שונות, מגלשות קצף, מתנפחים אתגריים ורבים אחרים.
· מתנפחים לאירועים לנוער, מתנפחים תחרותיים, מתנפחי סומו, השור הזועם, בנג'י ראן, הפל אותי, קירות טיפוס ועוד.
· מתנפחים לאירועים בר מצווה, בת מצווה ושלל אטרקציות מעוררות חושים, במגוון סגנונות ובהתאם לחלומו/ה של הנער/ה.
· מתנפחים לאירועים לבריכה, מתנפח אטלנטיס, מסלול מכשולים, מגלשת דולפין ועוד
· מתנפחים לאירועים משולבים מים, מגלשת קצף, בריכת שכשוך ועוד.
· ועוד.

כל המתנפחים לאירועים מיובאים מבית היוצר של מבחר התערוכות וספקים מכל העולם וממוצבים בסטנדרט גבוה של איכות ובטיחות בלתי מתפשרת – כל המנפחים לאירועים עוברים בדיקות שנתיות בפיקוחו של מהנדס בטיחות וביטוח מקיף לכל המתנפחים לאירועים.
 

השכרת מתנפחים

היכנסו לדף זה ותמצאו את כל המידע על מתנפחים להשכרה ,כמובן כל המתנפחים ניתנים להשכרה ,השכרת מתנפחים במחירים זולים רק אירועים זה אנחנו
 

מתקנים מתנפחים

חברת "אירועים זה אנחנו" מובילה בתחום של מתקנים מתנפחים. רוצים לשמוע המלצות ? צרו קשר
 

מתקנים מתנפחים לילדים

חברת אירועים זה אנחנו מחזיקה מגוון רחב של מתקנים מתנפחים לילדים עד גיל 10, להזמנת מתקנים מתנפחים לילדים, לימי הולדת ולאירועים השונים. כנסו לכאן
 


 
 
סקרנים לשמוע עוד?..
רוצים את "אירועים זה אנחנו" באירוע שלכם?
צרו איתנו קשר בטופס הפניה משמאל ונשמח לעמוד לרשותכם...