השור הזועם | הפעלות | הפעלות לימי הולדת

אירועים זה אנחנו לוגו | מתנפחים | מתקנים מתנפחים | צפון | קריות
אירועים זה אנחנו חייגו כעת להצעת מחיר המשתלמת ביותרבטיחות לאירועים

כל אירוע בחברת
"
אירועים זה אנחנו "
מבוטח מכף רגל ועד ראש כולל מפעילי
מתקנים ברשיון
דף הבית >> מתנפחים >> מתנפחים בצפון |קריות

מתנפחים בצפון |קריות

מתנפחים בצפון – על סוגי המתנפחים ועל הבטיחות

חברת "אירועים זה אנחנו" מובילה בתחום מתנפחים בצפון. עורכים מסיבה ומחפשים מתקנים מדליקים? צרו קשר עם חברת "אירועים זה אנחנו" כדי לחסוך את עלויות הדלק והתשלום על זמן הנסיעה לחברות הפועלות במרכז הארץ. אין ספור לקוחות בצפון ישמחו להעיד על חברת "אירועים זה אנחנו", על השירות המקצועי, על היחס האישי ועל המחירים האטרקטיביים. החברה פועלת ברישיון וכל המתקנים מבוטחים.

מתנפחים בצפון – כמה מילים על אודות הבטיחות

החל מפברואר 2011 נכנס לתוקף התקן הישראלי למתקני משחקים מתנפחים. התקן מפרט את דרישות הבטיחות של מתקני המתנפחים ומטרתו למזער עד למינימום את הסיכונים ואת האפשרויות של פגיעות, קלות וחמורות, העלולות להיגרם כתוצאה משימוש במתקנים.

אסור להתקין מנפחים בצפון, ובכל מקום, קרוב אל גנראטורים, למערכות חשמל, לגרמי מדרגות או למקומות משופעים.

חובה לוודא כי כל המתקנים מופעלים תחת השגחה של אדם מבוגר ומקצועי.

 אין להעמיס כמות גדולה מדי של חוגגים על מתקן אחד. יש להזמין מתנפחים בצפון בהתאם למספר החוגגים. כמות גדולה מדי עלולה לסכן את חיים החוגגים, לגרום לפציעות או אפילו למוות.

יש להתאים את סוג המנפחים לגיל הילדים. יש לוודא כי אין פער גילאים גדול מדי בין החוגגים הנמצאים על אותו מתקן. אם הזמנתם חוגגים בגילאים שונים, יש לבחור מתנפחים בצפון המתאימים לכל גיל ולהקפיד על הפרדה בין הגילאים.

אין להיכנס אל מתקני המנפחים עם נעליים ואסור להכניס מכשירים חדים העלולים לפגוע במתקן ולסכן את החוגגים.

מתנפחים בצפון – זה לא רק טרמפולינה

עד לפני מספר שנים אמרתם מתנפחים בצפון, אמרתם טרמפולינה. ואכן, הטרמפולינה כיכבה בראש רשימת המתנפחים במשך תקופה ארוכה. גם כיום הטרמפולינה עדיין מהווה אטרקציה בין הילדים. הטרמפולינה הקלאסית הייתה מתקן בעל רשת מתוחה שאפשר לילדים לעלות, לקפוץ אל על ולהתגלש. במשך השנים לבשה הטרמפולינה צורות שונות, כיום אפשר למצוא מתנפחים בצפון מסוג טרמפולינה בצורות של בתים, ג'ירפות, טירות ובעל חיים נוספים.

מגלשות הן אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר בתחום של מתנפחים בצפון. מגלשות  מתאימות במיוחד לאירועים הנחגגים בעונת הקיץ. אפשר לשלב בהן מים או מגלשות קצף אשר יצננו את החום הלוהט. יש מגלשות מתוחכמות יותר כמו לדוגמה, מגלשת האוורסט אשר עוצבה בהשראת ההר המפורסם. מגלשת האוורסט היא מגלשת בעלת זוויות תלולות במיוחד לגלישה.

מתנפחים בצפון כוללים סוגי מתנפחים המציבים בפני החוגגים חשיבה ופעילות אתגרית. יש מתנפחים בצפון הכוללים מסלולי מכשולים, מבוכים, מחילות גשרים ועוד הרפתקאות המאתגרים את הילדים ומציבים בפניהם אתגרים מחשבתיים בשילוב פעילות ספורטיבית.

יש מתנפחים בצפון המשלבים ג'מבורי פעיל כמו בריכת כדורים או קיר טיפוס. חלק מהמתקנים פועלים באמצעות מפוחים המותקנים בצדי המתקן. המפוחים מאפשרים הפעלה מצד אל צד, הם יוצרים תזוזות מעניינות וגורמים לילדים "לרקד" ו"לרחף" בזמן הפעילות.

מתנפחים בצפון מדמים סדרות ריאליטי. אחד ממתקני המתנפחים הפופולאריים ביותר הוא מתקן המדמה את  הסדרה הפופולארית הישרדות. מתקן זה משלב הנאה עם משימות אתגריות. התחרות היא מי מבין החוגגים יישאר אחרון על האי.

עוד מתקן פולארי הוא ראלי כדורים. זהו מתקן מתנפחים המשלב שני מסלולים מתנגשים הנפרשים על הקרקע. בסוף המסלולים יש בריכת מים קטנה. כל ילד נכנס למעין כדור  שקוף במטרה להגיע ראשון אל בריכת המים באמצעות גלגול או ריצה בתוך הכדור השקוף.

חברת "אירועים זה אנחנו" מתעדכנת כל הזמן ומציעה מבחר גדול של מתנפחים בצפון, עדכניים, חדישים ומגניבים.

צרו קשר עוד היום, צוות החברה ממתין לפנייתכם, הוא ישמח לעדכן אתכם בכל הסוגים של מתנפחים בצפון.

 
 
סקרנים לשמוע עוד?..
רוצים את "אירועים זה אנחנו" באירוע שלכם?
צרו איתנו קשר בטופס הפניה משמאל ונשמח לעמוד לרשותכם...
 

 צור קשר

חבילות ומבצעים

חבילת יום הולדת מושלם

שני מתקנים מתנפחים, בובת ענק בקבלת פנים, בובת פרווה בטקס עוגה, מוסיקה, הפעלה שכוללת משחקים, ריקודים ותחרויות, פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה

חבילת בר מצווה מושלם

קיר טיפוס, שור זועם- הפל אותי, שולחן כדורגל, שולחן סנוקר, שולחן הוקי אוויר מוסיקה

חבילת עד גיל 12

חבילת עד גיל 12 חבילת עד גיל 12 בלי מתנפחים- פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה, הפעלה, מוסיקה, בובת ענק

חבילת נוער

דיג'יי, הגברה, תאורה, מכונת בועות, סוכר

חבילת השור הזועם

השור הזועם "הפל אותי" מוסיקה

 
לייבסיטי - בניית אתרים