השור הזועם | הפעלות | הפעלות לימי הולדת

אירועים זה אנחנו לוגו | מתנפחים | מתקנים מתנפחים | צפון | קריות
אירועים זה אנחנו חייגו כעת להצעת מחיר המשתלמת ביותרבטיחות לאירועים

כל אירוע בחברת
"
אירועים זה אנחנו "
מבוטח מכף רגל ועד ראש כולל מפעילי
מתקנים ברשיון
דף הבית >> מאמרים >> מתקני לונה פארק – כל מה שלא ידעתם

מתקני לונה פארק – כל מה שלא ידעתם

מתקני לונה פארק – כל מה שלא ידעתם

בשנים האחרונות כמעט ואין מסיבה לוהטת ללא מתקני לונה פארק. מתנפחים משדרגים כל מסיבה ומתאימים לכל גיל. חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה מדווחות על עלייה ניכרת בביקושים במיוחד בעונת הקיץ. הכול מאסו במסיבות מרובעות, קייטרינג, תקליט , נאומים ועוד. מתקני לונה פארק הם המילה האחרונה בתחום!

מתנפחים – עשר עובדות שלא ידעתם

מתנפחים פועלים באמצעות רשת החשמל. לפני שאתם פונים אל חברה העוסקת בתחום של מתנפחים להשכרה, חשוב לוודא כי במקום האירוע יש מספיק כוח חשמל כדי להפעיל את המתקנים. בכל מקרה כדאי לשכור גנראטור לשעת חירום, שיהווה גיבוי במקרה שמערכת החשמל תפסיק לפעול מסיבות שונות.

מתקני לונה פארק נראים פשוטים ומשעשעים, אך הם עלולים גם לגרום לאסון. כאשר אתם פונים אל חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה, חשוב לוודא כי החברה שולחת נציג מטעמה שילווה את האירוע ויהיה אחראי על מילוי הוראות הבטיחות ועל בטיחות החוגגים.

מתקני מתנפחים כדאי לבחור לפי מזג האוויר. בימי הקיץ החמים מומלץ לבחור מתנפחים המשלבים מים. המים ילהיטו את האווירה, אך יצננו את החום ואת החוגגים.

בימי החורף הסוערים אין להתקין מתקני לונה פארק במקומות פתוחים. הרוחות הסוערות עלולות לטלטל את המתקנים ולפגוע ביציבות שלהם, והגשמים עלולים לגרום למשטחים חלקים העלולים לסכן את החוגגים. גם המגע של הגשם עם כבלי החשמל והשקעים עלול לגרום לאסונות.

כאשר אתם פונים אל חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה חשוב לוודא כי הם בעלות פוליסת ביטוח. חשוב לבדוק כי פוליסת הביטוח מכסה גם את הפגיעה במתקנים ואת את הפגיעה בחוגגים.

שוק המתנפחים גדל מיום ליום, בכל יום מגיעות אל השוק אטרקציות חדשות וגם מתקני לונה פארק חדשים. הילדים כבר מכירים היטב את כל האטרקציות הרגילות, ולכן כאשר אתם שוכרים מתנפחים חשוב לברר עם החברה האם היא מציעה לכם את המתקנים העדכניים ביותר המהווים את המילה האחרונה בתחום.

לפני שאתם פונים אל חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה, יש לערוך סקר שווקים מקיף ולהשוות מחירים על בסיס נתונים שווים. לעתים תתפלאו מפער המחירים.

לא מומלץ לשכור מתנפחים מחברה הנמצאת רחוק מהאזור שבו אתם גרים, אם תקרה תקלה באירוע שלכם, חברה הממוקמת גיאוגרפית קרוב אליכם, תוכל להגיע מיד ואולי להצליח לתקן את התקלה ולאפשר לכם להמשיך לחגוג בשמחה.
 
 
סקרנים לשמוע עוד?..
רוצים את "אירועים זה אנחנו" באירוע שלכם?
צרו איתנו קשר בטופס הפניה משמאל ונשמח לעמוד לרשותכם...
 

 צור קשר

חבילות ומבצעים

חבילת יום הולדת מושלם

שני מתקנים מתנפחים, בובת ענק בקבלת פנים, בובת פרווה בטקס עוגה, מוסיקה, הפעלה שכוללת משחקים, ריקודים ותחרויות, פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה

חבילת בר מצווה מושלם

קיר טיפוס, שור זועם- הפל אותי, שולחן כדורגל, שולחן סנוקר, שולחן הוקי אוויר מוסיקה

חבילת עד גיל 12

חבילת עד גיל 12 חבילת עד גיל 12 בלי מתנפחים- פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה, הפעלה, מוסיקה, בובת ענק

חבילת נוער

דיג'יי, הגברה, תאורה, מכונת בועות, סוכר

חבילת השור הזועם

השור הזועם "הפל אותי" מוסיקה

 
לייבסיטי - בניית אתרים