השור הזועם | הפעלות | הפעלות לימי הולדת

אירועים זה אנחנו לוגו | מתנפחים | מתקנים מתנפחים | צפון | קריות
אירועים זה אנחנו חייגו כעת להצעת מחיר המשתלמת ביותרבטיחות לאירועים

כל אירוע בחברת
"
אירועים זה אנחנו "
מבוטח מכף רגל ועד ראש כולל מפעילי
מתקנים ברשיון
דף הבית >> מאמרים >> מתקני לונה פארק - כדי לחגוג וליהנות

מתקני לונה פארק - כדי לחגוג וליהנות

מתקני לונה פארק הם אטרקציה לוהטת המשדרגת כל אירוע. חברות רבות עוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה, כדאי לפנות אליהם ולברר על אודות סוגים שונים של מתנפחים. כבר מזמן נמאס מהמסיבות השגרתיות, אוכל נאומים, ריקודים ועוד. מתקני לונה יהוו אטרקציה מושלמת במסיבה שלכם, ותתפלאו... אפילו המבוגרים ייהנו.

מתקני לונה – אסור לזלזל בכללי הבטיחות

רק אם נקפיד לשמור על כללי הבטיחות נוכל ליהנות מהמסיבה ללא דאגות. מתקני לונה פארק נראים כמתקנים פשוטים, אך הם עלולים גם להיות מסוכנים.

כאשר אנו מזמינים מתנפחים למסיבה חשוב להתאים אותם לגיל המשתתפים. לילדים צעירים לדוגמה, לא מתאים ואפילו מסוכן להשתולל על מתקנים המתאימים לנוער בוגר או למבוגרים.

חברות מקצועיות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה, נוהגות לשלוח נציג מטעמם שילווה את האירוע ויקפיד על הוראות הבטיחות. כאשר אתם מחפשים מתנפחים להשכרה, כדאי לברר עם החברה האם באירוע שלכם יהיה נוכח נציג מטעמה. אם לא, דאגו אתם למנות מבוגר אחראי שישמור על בטיחות החוגגים.

לא מפעילים מתקני לונה פארק במזג אוויר סוער במקום פתוח. הרוחות החזקות עלולות לטלטל את המתקנים, בשל הגשם עלולים החוגגים להחליק, ליפול ולהיפצע. במזג אוויר סוער יש לקיים את האירוע בחלל סגור ולבחור מתקני לונה פארק המתאימים לחלל סגור.

את המתנפחים יש להציב על מקום ישר. אם יש שיפועים באדמה, מומלץ לחפש מקום אחר. תמיד יש להקפיד לחזק היטב את המתקנים לאדמה כדי שלא יזוזו ויפגעו בבטיחות החוגגים.

יש לשמור על מרווחים סבירים בין מתקן למתקן. הצפיפות מסביב למתקנים עלולה להיות מסוכנת. חשוב לבחור מספר מתנפחים בהתאם למספר האורחים כדי שלא תיווצר צפיפות מסביב למתקנים.

יש להרחיק את מתקני המתנפחים ממערכת החשמל. חשוב לדאוג כי גם החוגגים לא יהיו קרובים אל ספק החשמל או אל הגנראטור.

מתנפחים להשכרה - שלוש עובדות שלא ידעתם

מתקני לונה פארק הן אחת האטרקציות הלוהטות ביותר. הם כמו חגיגה ביריד שעשועים, אך ללא התורים הארוכים והמתישים.

כאשר אתם פונים אל חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה, כדאי לברר האם החברה יכולה להדפיס את השם שלכם על כל מתקן של מתנפחים. יש חברות המדפיסות על מתקני המנפחים את השם של גיבורי המסיבה, את התמונה ולעיתים גם ברכות ואיחולים.

עולם המתנפחים מתפתח מיום ליום, כל יום מגיעים אל השוק מתנפחים חדשים מתוחכמים ומהנים. לפני שאתם מזמינים מתנפחים להשכרה כדאי לברר מהם המתקנים האטרקטיביים ביותר.

 
 
סקרנים לשמוע עוד?..
רוצים את "אירועים זה אנחנו" באירוע שלכם?
צרו איתנו קשר בטופס הפניה משמאל ונשמח לעמוד לרשותכם...
 

 צור קשר

חבילות ומבצעים

חבילת יום הולדת מושלם

שני מתקנים מתנפחים, בובת ענק בקבלת פנים, בובת פרווה בטקס עוגה, מוסיקה, הפעלה שכוללת משחקים, ריקודים ותחרויות, פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה

חבילת בר מצווה מושלם

קיר טיפוס, שור זועם- הפל אותי, שולחן כדורגל, שולחן סנוקר, שולחן הוקי אוויר מוסיקה

חבילת עד גיל 12

חבילת עד גיל 12 חבילת עד גיל 12 בלי מתנפחים- פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה, הפעלה, מוסיקה, בובת ענק

חבילת נוער

דיג'יי, הגברה, תאורה, מכונת בועות, סוכר

חבילת השור הזועם

השור הזועם "הפל אותי" מוסיקה

 
לייבסיטי - בניית אתרים