השור הזועם | הפעלות | הפעלות לימי הולדת

אירועים זה אנחנו לוגו | מתנפחים | מתקנים מתנפחים | צפון | קריות
אירועים זה אנחנו חייגו כעת להצעת מחיר המשתלמת ביותרבטיחות לאירועים

כל אירוע בחברת
"
אירועים זה אנחנו "
מבוטח מכף רגל ועד ראש כולל מפעילי
מתקנים ברשיון
דף הבית >> מאמרים >> מתנפחים - שש עובדות שלא ידעתם

מתנפחים - שש עובדות שלא ידעתם

בשנים האחרונות מתנפחים מהווים אטרקציה לוהטת בכל מסיבה, בימי הולדת, בבר מצווה, בבת מצווה, בימי גיבוש, במסיבות רווקים ועוד. השכרת מתנפחים לאירועים מתאימה גם לכל גיל, תתפלאו, אבל גם מבוגרים אוהבים להשתעשע על מתקני לונה פארק המתאימים לגיל והמציבים בפניהם אתגרים מעניינים.

מתקני לונה פארק - שישה דברים שכדאי לדעת

בשנת 2010 נכנס לתוקף תו תקן מחייב באשר למתקני מתנפחים. תו התקן הישראלי דומה לתו התקן האירופאי, אך הוכנסו בו שינויים ותוספות המאפיינות את ישראל ואת החוגגים הישראלים. תו התקן חל על מתקני לונה פארק המיועדים בעיקר לילדים עד גיל ארבעה עשרה ועוסקים בתחום של גלישה וקפיצה. כאשר אתם פונים אל חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה, חשוב לבדוק האם המתנפחים שברשותם נושאים את תו התקן המחייב.

הזמנת הכמות של מתקני לונה פארק לאירוע תלויה בכמות המשתתפים. יש שני סוגי מתנפחים, יש מתנפחים היכולים להכיל ילד אחד בלבד ויש היכולים להכיל מספר גדול של ילדים בסבב אחד כמו לדוגמה מתקנים כמו קיר טיפוס, מגלשות או בריכות כדורים ועוד. כאשר אתם פונים אל חברה העוסקת בתחום מתנפחים להשכרה, מומלץ להתייעץ אתם על בחירת המתקנים המתאימים כדי שכל המשתתפים יוכלו ליהנות ולא ייאלצו להמתין בתורים ארוכים ומתישים.

אם החלטתם לערוך מסיבה עם מתקני לונה פארק בפארק הקרוב לביתכם, עליכם לוודא כי במקום אין שלטים האוסרים על הצבת מתנפחים. ליתר ביטחון מומלץ להתקשר לרשות המקומית ולשאול היכן אפשר לקיים אירוע פתוח ולהציב בו מתקני לונה פארק. זה יהיה מאוד לא נעים אם באמצע האירוע יופיעו פקחים, יטילו עליכם קנס ויסגרו את האירוע.

כאשר אתם מחפשים חברה העוסקת בתחום של מתנפחים להשכרה מומלץ לבחור חברה הממוקמת באזור שלכם. בכל מקרה של תקלה בעת האירוע יוכלו נציגי החברה להגיע במהירות לאזור, לתקן את התקלה ולאפשר את המשך קיום האירוע.

לפני שאתם מזמינים חברה העוסקת בתחום של מתנפחים להשכרה, כדאי לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים. אך חשוב לשכור כי המחיר אינו הפרמטר המרכזי לבחירת החברה, אלא הניסיון ואיכות המתקנים. חשוב לברר האם החברה מתחזקת את המתקנים אשר ברשותה, האם היא מחדשת את המלאי, האם המתקנים שהיא מציעה הם המילה האחרונה בתחום והאם המקנים נושאים תו תקן מאת מכון התקנים הישראלי.

מתנפחים אינם מיועדים רק לילדים. חברות העוסקות בהשכרת מתנפחים מציעות מתקנים אתגריים ואטרקטיביים גם למבוגרים.

 
 
סקרנים לשמוע עוד?..
רוצים את "אירועים זה אנחנו" באירוע שלכם?
צרו איתנו קשר בטופס הפניה משמאל ונשמח לעמוד לרשותכם...
 

 צור קשר

חבילות ומבצעים

חבילת יום הולדת מושלם

שני מתקנים מתנפחים, בובת ענק בקבלת פנים, בובת פרווה בטקס עוגה, מוסיקה, הפעלה שכוללת משחקים, ריקודים ותחרויות, פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה

חבילת בר מצווה מושלם

קיר טיפוס, שור זועם- הפל אותי, שולחן כדורגל, שולחן סנוקר, שולחן הוקי אוויר מוסיקה

חבילת עד גיל 12

חבילת עד גיל 12 חבילת עד גיל 12 בלי מתנפחים- פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה, הפעלה, מוסיקה, בובת ענק

חבילת נוער

דיג'יי, הגברה, תאורה, מכונת בועות, סוכר

חבילת השור הזועם

השור הזועם "הפל אותי" מוסיקה

 
לייבסיטי - בניית אתרים