השור הזועם | הפעלות | הפעלות לימי הולדת

אירועים זה אנחנו לוגו | מתנפחים | מתקנים מתנפחים | צפון | קריות
אירועים זה אנחנו חייגו כעת להצעת מחיר המשתלמת ביותרבטיחות לאירועים

כל אירוע בחברת
"
אירועים זה אנחנו "
מבוטח מכף רגל ועד ראש כולל מפעילי
מתקנים ברשיון
דף הבית >> מאמרים >> מתנפחים להשכרה - כדי להפיק מסיבה ענקית ולוהטת!

מתנפחים להשכרה - כדי להפיק מסיבה ענקית ולוהטת!

חברות העוסקות בהפקת אירועים מדווחות כי מתקני לונה וגם מתנפחים הופכות כל מסיבה רגילה ושגרתית למסיבה לוהטת ואטרקטיבית. גם חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה מדווחות על ביקוש גובר מיום ליום על מתנפחים להשכרה לכל מסיבה, למסיבת יום הולדת, לבת מצווה, בר מצווה, ימי גיבוש, מסיבות רווקים ועוד.

מתנפחים – חמישה דברים שחשוב לדעת

כאשר אתם ממינים מתקני לונה פארק יש לקחת בחשבון מספר גורמים. חשוב להתאים את מספר המתקנים למספר המשתתפים, אף אחד מהחוגגים לא יאהב להמתין בתורים ארוכים ומתישים, במיוחד במסיבות. חשוב להציב מתקני מתנפחים ברווחים סבירים זה מזה. הצבת המתקנים בצפיפות, עלולה לגרום לפגום בחוויה ואפילו לגרום לאסון.

החל משנת 2007 נכנס תו תקן מחייב למתקני לונה פארק ולמתנפחים. כאשר אתם פונים אל חברה העוסקת בתחום של מתנפחים להשכרה, חשוב לברר האם החברה מציעה לכם מתנפחים בעלי תו תקן. תו התקן מעיד כי המתנפחים שבחרתם הם במצב תקין ובטוחים לשימוש.

מתקני לונה מעסיקים את הילדים. הם מעניקים למבוגרים שקט ואפשרות ליהנות מהמסיבה לא הטרדות ונדנודים מצד הילדים. אך חשוב לדאוג כי בכל מקום שבו מוצבים מתנפחים יהיה מבוגר אחראי שישמור על הילדים החוגגים ויקפיד על כללי הבטיחות.
חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה צברו ניסיון רב ומידע רחב. כדאי להתייעץ אתם על אודות המתקנים המתאימים לאורחים שלכם ולבקש הנחיות על כללי הבטיחות.

מתקני לונה מתאימים לכל גיל. בכל גיל אפשר לבחור מתקני מתנפחים מתאימים. ילדים קטנים ישמחו להוציא אנרגיה רבה כאשר הם קופצים, מרחפים ומשתעשעים על המתקנים, וחוגגים מבוגרים יותר ישמחו להיענות לאתגרים הרבים המציבים בפניהם מתנפחים מסוגים שונים. כאשר אתם פונים אל חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה, בקשו מהם עזרה וייעוץ בהתאמת המתקנים לגיל החוגגים.

מתנפחים להשכרה - איך לבחור את החברה הטובה ביותר?

הוותק הוא אחד הפרמטרים המעידים על ניסיון, על מקצועיות ועל רצינות של החברה העוסקת בתחום של מתנפחים להשכרה. חברות רבות קמות ונופלות, ותק רב שנים מעיד על חברה מקצועית ואיכותית.

ערכו סקר שווקים והשוו מחירים של מתקני לונה פארק להשכרה. לעתים תופתעו מפער המחירים.

כדאי לבחור חברה הממוקמת בקרבת מקום. אם תקרה תקלה בזמן האירוע, נציגי החברה יוכלו להגיע במהירות, להושיט עזרה ולאפשר את המשך המסיבה.

אל תשכרו מתנפחים ללא תו תקן. תו התקן מעיד כי המתקנים בטיחותיים ולא מהווים סכנה לחוגגים. 
 
סקרנים לשמוע עוד?..
רוצים את "אירועים זה אנחנו" באירוע שלכם?
צרו איתנו קשר בטופס הפניה משמאל ונשמח לעמוד לרשותכם...
 

 צור קשר

חבילות ומבצעים

חבילת יום הולדת מושלם

שני מתקנים מתנפחים, בובת ענק בקבלת פנים, בובת פרווה בטקס עוגה, מוסיקה, הפעלה שכוללת משחקים, ריקודים ותחרויות, פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה

חבילת בר מצווה מושלם

קיר טיפוס, שור זועם- הפל אותי, שולחן כדורגל, שולחן סנוקר, שולחן הוקי אוויר מוסיקה

חבילת עד גיל 12

חבילת עד גיל 12 חבילת עד גיל 12 בלי מתנפחים- פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה, הפעלה, מוסיקה, בובת ענק

חבילת נוער

דיג'יי, הגברה, תאורה, מכונת בועות, סוכר

חבילת השור הזועם

השור הזועם "הפל אותי" מוסיקה

 
לייבסיטי - בניית אתרים