השור הזועם | הפעלות | הפעלות לימי הולדת

אירועים זה אנחנו לוגו | מתנפחים | מתקנים מתנפחים | צפון | קריות
אירועים זה אנחנו חייגו כעת להצעת מחיר המשתלמת ביותרבטיחות לאירועים

כל אירוע בחברת
"
אירועים זה אנחנו "
מבוטח מכף רגל ועד ראש כולל מפעילי
מתקנים ברשיון
דף הבית >> מאמרים >> מתנפחים להשכרה - איך לבחור את החברה המתאימה?

מתנפחים להשכרה - איך לבחור את החברה המתאימה?

בשל הביקוש הגובר של מתנפחים להשכרה קמו חברות רבות העוסקות בתחום זה. במאמר זה נביא טיפים ועצות טובות שיסייעו לכם בבחירת החברה הטובה והמתאימה לכם ביותר. לפני שאתם מחפשים מתנפחים או מתקני לונה פארק מומלץ לקרוא את המאמר, ליישם אותו כדי להפיק אירוע מוצלח ומהנה.

מתקני לונה פארק – טיפים ועצות טובות לבחירת החברות הטובות ביותר

לפי המלצות – כדאי לפנות אל חברים ששכרו מתקני לונה פארק מחברות שונות ולבקש מהם המלצות על אודות החברות שהם בחרו. גם באתרי האינטרנט ובפורומים העוסקים בנושאים של מתנפחים ושל מתקני לונה פארק תוכלו לדלות מידע עדכני ואמין על חברות מובילות בתחום.

לפי המיקום הגיאוגרפי – רצוי לבחור חברות העוסקות בענף של מתנפחים להשכרה הנמצאות קרוב למקום המגורים שלכם. אם תקרה תקלה בעת האירוע, חברה קרובה תוכל להגיע מיד אל מקום האירוע, להושיט עזרה ולאפשר את המשך קיום המסיבה.

החל משנת 2010 נכנס לתוקף תו תקן המחייב מתנפחים וגם מתקני לונה פארק. כאשר אתם פונים אל חברות העוסקות בתחום של מתנפחים להשכרה חשוב לוודא האם המתקנים אשר בבעלותם נושאים תו תקן רשמי של מכון התקנים.

כאשר אתם מבררים על אודות מתנפחים להשכרה ומתקני לונה פארק, חשוב לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים על בסיס נתונים שווים.

הניסיון הוא אחד הפרמטרים המעידים על איכות ומקצועיות החברה. חברות של מתנפחים להשכרה קמות ונופלות כמעט בכל יום. רק חברה ותיקה אשר הצליחה לשרוד בענף מעידה על מקצועיות, על רצינות ועל התמדה.

חשוב לפנות אל חברה המשכירה מתנפחים וגם מתקני לונה פארק בעלת פוליסת ביטוח. חשוב לבדוק היטב את מה מכסה פוליסת הביטוח. יש להקפיד כי הפוליסה תכסה נזקים שעלולים להיגרם למתקנים וגם פגיעות ופציעות של המשתתפים.
מתנפחים – כמה עצות טובות בנושא הבטיחות

בימי החורף הסוערים אין לקיים אירוע עם מתנפחים במקומות פתוחים. הרוחות הסוערות מטלטלות את המתקנים ופוגעות ביציבות והגשמים מרטיבים את המתקנים ועלולים לגרום לסכנת החלקה.

בכל אירוע עם מתנפחים חייב להיות במקום מבוגר אחראי שילווה את כל האירוע ויקפיד על הוראות הבטיחות.

אין להציב מתקני לונה פארק או מתנפחים על מקום עם שיפוע, אלא רק על מישור. יש לחזק היטב את היתדות של המתקנים לאדמה ולהקפיד על יציבותם.

\ מתקני מתנפחים פועלים באמצעות כוח חשמל. יש לדאוג לכל סידורי הבטיחות שימנעו גישה אל מערכת החשמל, אל כבלי החשמל, אל השקעים ועוד.

 
 
סקרנים לשמוע עוד?..
רוצים את "אירועים זה אנחנו" באירוע שלכם?
צרו איתנו קשר בטופס הפניה משמאל ונשמח לעמוד לרשותכם...
 

 צור קשר

חבילות ומבצעים

חבילת יום הולדת מושלם

שני מתקנים מתנפחים, בובת ענק בקבלת פנים, בובת פרווה בטקס עוגה, מוסיקה, הפעלה שכוללת משחקים, ריקודים ותחרויות, פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה

חבילת בר מצווה מושלם

קיר טיפוס, שור זועם- הפל אותי, שולחן כדורגל, שולחן סנוקר, שולחן הוקי אוויר מוסיקה

חבילת עד גיל 12

חבילת עד גיל 12 חבילת עד גיל 12 בלי מתנפחים- פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה, הפעלה, מוסיקה, בובת ענק

חבילת נוער

דיג'יי, הגברה, תאורה, מכונת בועות, סוכר

חבילת השור הזועם

השור הזועם "הפל אותי" מוסיקה

 
לייבסיטי - בניית אתרים