השור הזועם | הפעלות | הפעלות לימי הולדת

אירועים זה אנחנו לוגו | מתנפחים | מתקנים מתנפחים | צפון | קריות
אירועים זה אנחנו חייגו כעת להצעת מחיר המשתלמת ביותרבטיחות לאירועים

כל אירוע בחברת
"
אירועים זה אנחנו "
מבוטח מכף רגל ועד ראש כולל מפעילי
מתקנים ברשיון
דף הבית >> מאמרים >> מתנפחים - כמה טיפים ועצות טובות

מתנפחים - כמה טיפים ועצות טובות

אם תציצו לדשא של השכן תגלו כי מתקני לונה פארק או מתנפחים הפכו כבר מזמן להיות האטרקציה המרכזית בכל מסיבה. אין מי שלא אוהב מתקני לונה פארק, ילדים, בני נוער ואפילו מבוגרים. לנוחיות הגולשים אספנו צרור טיפים ועצות טובות שישדרגו כל מסיבה, ישמרו על ביטחון החוגגים וימנעו עוגמת נפש רבה.

מתקני לונה – שמונה טיפים שתשמחו לקרוא

מתקני לונה פארק הם מתקנים כיפיים ומשעשעים, אך חשוב להקפיד על כללי הבטיחות כדי למנוע פציעות, אסונות ועוגמת נפש רבה. כאשר אתם פונים אל חברות של מתנפחים להשכרה חשוב לוודא כי המתקנים שהם מציעים נושאים תו תקן של מכון התקנים הישראלי. חשוב גם לברר האם המתקנים מתוחזקים היטב, האם החברה מחדשת את המלאי ואינה משכירה מתקנים קרועים או מהוהים ודהויים מרוב שימוש.

אין להציב מתקני לונה פארק על משטח עם שיפועים, חשוב להציב אותם על מישור. לא מומלץ להניח מתנפחים על משטחי בטון, עדיף על מרבדי דשא או על אדמה רכה וחולית. אם האירוע מיועד לילדים בגיל צעיר, עדיף לבחור מתקנים נמוכים, אם חלילה ייפול אחד החוגגים, הפגיעה תהיה מינימאלית.

אסור ליצור צפיפות מסביב למתקנים. יש לשמור על רווחים מתאימים בין מתקני מתנפחים. כאשר אתם מזמינים כמות גדולה של חוגגים, יש לבחור מקום גדול שיכיל את כל המתקנים ברווח. צפיפות עלולה לגרום לפציעות ולנזקים.

בימי החורף הסוערים אין להציב מתנפחים במקומות פתוחים, הרוח עלולה לטלטל את המתקנים ולפגוע ביציבות שלהם והגשמים ירטיבו אותם ויגרמו לסכנת החלקה.

רוצים להוזיל את העלויות של שכירת מתקני לונה פארק? לפני שאתם פונים אל חברות של מתנפחים להשכרה, ערכו סקר שווקים והשוו מחירים, אתם תופתעו מפער המחירים. אם תוכלו לקחת ולהחזיר את המקנים בעצמכם, תוכלו גם לחסוך כסף.

כאשר אתם מחפשים חברה העוסקת בתחום של מתנפחים להשכרה, חשוב לבחור קרובה הנמצאת קרוב אל מקום האירוע. אם תקרה תקלה בעת האירוע, יוכלו נציגי החברה להגיע במהירות, לתקן את התקלה ולאפשר את המשך המסיבה.

מומלץ לשכור מתנפחים מסוגים שונים. יש מתנפחים המכילים משתתף אחד בכל סבב ויש מתקני לונה פארק המכילים כמות גדולה של חוגגים בסבב אחד. רצוי לשלב בין סוגי המתקנים כדי שכל החוגגים יוכלו ליהנות בלי לעמוד בתורים ארוכים ומתישים.

חשוב להקפיד על כללי הבטיחות. אין לעלות על מתקני מתנפחים עם נעליים ואסור להכניס חפצים חדים.

 
 
סקרנים לשמוע עוד?..
רוצים את "אירועים זה אנחנו" באירוע שלכם?
צרו איתנו קשר בטופס הפניה משמאל ונשמח לעמוד לרשותכם...
 

 צור קשר

חבילות ומבצעים

חבילת יום הולדת מושלם

שני מתקנים מתנפחים, בובת ענק בקבלת פנים, בובת פרווה בטקס עוגה, מוסיקה, הפעלה שכוללת משחקים, ריקודים ותחרויות, פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה

חבילת בר מצווה מושלם

קיר טיפוס, שור זועם- הפל אותי, שולחן כדורגל, שולחן סנוקר, שולחן הוקי אוויר מוסיקה

חבילת עד גיל 12

חבילת עד גיל 12 חבילת עד גיל 12 בלי מתנפחים- פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה, הפעלה, מוסיקה, בובת ענק

חבילת נוער

דיג'יי, הגברה, תאורה, מכונת בועות, סוכר

חבילת השור הזועם

השור הזועם "הפל אותי" מוסיקה

 
לייבסיטי - בניית אתרים