השור הזועם | הפעלות | הפעלות לימי הולדת

אירועים זה אנחנו לוגו | מתנפחים | מתקנים מתנפחים | צפון | קריות
אירועים זה אנחנו חייגו כעת להצעת מחיר המשתלמת ביותרבטיחות לאירועים

כל אירוע בחברת
"
אירועים זה אנחנו "
מבוטח מכף רגל ועד ראש כולל מפעילי
מתקנים ברשיון
דף הבית >> מאמרים >> מתנפחים - כך תקפידו על כללי הבטיחות

מתנפחים - כך תקפידו על כללי הבטיחות

מתנפחים - כך תקפידו על כללי הבטיחות

מתקני לונה פארק או מתנפחים כבר הפכו מזמן להיות האטרקציות המרכזיות במסיבות ובאירועים רבים. רוב האירועים גורמים להנאה רבה ולשעות כיף, אך יש גם אירועים המסתיימים בפציעות ובעוגמת נפש. כדי לחגוג בהנאה, ללא נזקים ופגיעות חשוב לקרוא ולהקפיד על כללי הבטיחות.

מתקני לונה – מידע חשוב על כללי הבטיחות

בכל אירוע שבו יש מתנפחים או מתקני לונה פארק חשוב להציב מבוגר אחראי שילווה את האירוע מתחילתו ועד סופו, ישגיח על החוגגים ויהיה אחראי על יישום כללי הבטיחות.

החל משנת 2010 נכנס לתוקף תו תקן ישראלי המחייב מתקני מתנפחים. תו התקן נועד למזער פגיעות ופציעות והוא חל על מתנפחים המיועדים לחוגגים על גיל ארבעה עשרה. כאשר אתם פונים אל חברה העוסקת בתחום של מתנפחים להשכרה חשוב לוודא כי המתקנים שהחברה מציעה לכם נושאים תו תקן מאת מכון התקנים הישראלי.

חשוב להזמין מתנפחים מחברה של מתנפחים להשכרה בעלת פוליסת ביטוח. חשוב כי פוליסת הביטוח תכלול גם ביטוח צד שלישי, ונוסף על ביטוח המתקנים היא מבטחת גם את המשתתפים במקרה של פציעה או חלילה אסון.

הצבת מתקני לונה פארק או מתנפחים תיעשה רק בשטח מישורי. אין להציב מתנפחים על שטח עם שיפועים ולא על משטחי בטון. רצוי להציב את המתקנים על מרבדי דשא או על אדמה חולית ורכה. במקרה שאין אפשרות להציב על משטח רך, אפשר לרפד את השטח עם מזרונים רכים.

אם שכרתם מתנפחים לילדים צעירים, רצוי לשכור מתקנים נמוכים. אם ייפלו הילדים מהמתקנים, הפגיעה תהיה מינימאלית.

יש להקפיד על מרווחים של לפחות שלושה מטרים בין מתקן למתקן או להצמיד אותם אחד לשני בצורה שלא תאפשר מעבר ביו המתקנים. מעבר של ילדים בין המתקנים מהווה סכנה.

במזג אוויר סוער אין להציב מתקני לונה פארק או מתנפחים במקומות פתוחים. הרוחות עלולות לפגוע ביציבות המתקנים, הגשמים ירטיבו אותם ויגרמו לסכנת החלקה.

מתקני מתנפחים פועלים באמצעות רשת החשמל. אם אין אפשרות לחיבור למערכת החשמל, יש לפנות אל החברות העוסקות בתחום מתנפחים להשכרה ולשכור מהם גנראטור שיספק חשמל למתקנים. חשוב להקפיד שכבלי החשמל יהיו תקינים, מעוגנים ובלתי חשופים ולמנוע גישה אל מערכת החשמל. אם בחרתם מתקני מתנפחים בשילוב מים יש להקפיד שלא יהיה מגע בין כבלי החשמל לבין המים.

אסור לעלות אל מתקני לונה פארק עם נעליים ואסור להכניס מכשירים חדים אל המתקן.

 
 
סקרנים לשמוע עוד?..
רוצים את "אירועים זה אנחנו" באירוע שלכם?
צרו איתנו קשר בטופס הפניה משמאל ונשמח לעמוד לרשותכם...
 

 צור קשר

חבילות ומבצעים

חבילת יום הולדת מושלם

שני מתקנים מתנפחים, בובת ענק בקבלת פנים, בובת פרווה בטקס עוגה, מוסיקה, הפעלה שכוללת משחקים, ריקודים ותחרויות, פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה

חבילת בר מצווה מושלם

קיר טיפוס, שור זועם- הפל אותי, שולחן כדורגל, שולחן סנוקר, שולחן הוקי אוויר מוסיקה

חבילת עד גיל 12

חבילת עד גיל 12 חבילת עד גיל 12 בלי מתנפחים- פופקורן, סוכר, נקניקייה בלחמנייה, הפעלה, מוסיקה, בובת ענק

חבילת נוער

דיג'יי, הגברה, תאורה, מכונת בועות, סוכר

חבילת השור הזועם

השור הזועם "הפל אותי" מוסיקה

 
לייבסיטי - בניית אתרים